Koktajle na weselu - zachwyć swoich gości.

Koktajle na weselu - zachwyć swoich gości.

18 lutego 2015

Profesjonaliści z branży wiedzą już, że z każdym sezonem ślubnym pary młode stają się coraz bardziej wymagające. Firmy natomiast dwoją się i troją, by zdobyć nowych klientów i zachwycić ich swoimi pomysłami.

Nowoczesnym trendem, który przyszedł do nas z zagranicy jest serwowanie gościom weselnym rozmaitych koktajli. Pary Młode coraz częściej decydują się na drink bar na weselu - to innowacyjne i ciekawe rozwiązanie.

Tajemnicą najlepszych koktajli przygotowywanych przez barmanów są ich umiejętności w doborze smaków. Para Młoda powinna także zadbać o jakość produktów, które użyte będą do owych drinków - wiadomo, iż najlepsze są świeże owoce oraz produkty najlepszej jakości. Wtedy będziecie mieć pewność, iż goście będą usatysfakcjonowani.

Kolejnym punktem, który musimy przemyśleć jest dobór alkoholi oraz wybór wachlarza koktajli - musi być on dostosowany do tego, co lubią goście - inne potrzeby będzie miało młode towarzystwo, jak również inne będzie miała starsza część rodziny - uszanujmy to.

Innym rozwiązaniem (tańszym) jest wygospodarowanie osobnego stołu na sali weselnej i postawienie na nim różnych kolorowych trunków, wtedy goście poradzą sobie sami. Po zabawie pozostały alkohol będzie można zabrać do domu. Kto wie - może wśród gości weselnych pojawi się jakaś gwiazda pokazów barmańskich, która w końcu będzie mogła popisać się swoimi umiejętnościami barmańskimi.

W niektórych salach weselnych w standardzie jest już drink bar - można poprosić właściciela, by na ten dzień zatrudnił barmana podającego drinki gościom.

fot. Pinterest

koktajle, wesele, goście, atrakcje, barman, drink

Czytaj również

Przeglądaj bazę firm ślubnych

Wybrane opinie