Lista prezentów

Lista prezentów

14 grudnia 2014

W Polsce zwyczaj sporządzania listy prezentów jest stosunkowo nowy, pochodzi on z krajów anglosaskich. Jest on świetnym pomysłem, który ułatwi gościom zakupienie odpowiedniego prezentu oraz sprawi, iż Para Młoda nie będzie musiała borykać się z niechcianymi gadżetami. Taka lista to przede wszystkim również oszczędność czasu oraz nerwów. Młoda Para powinna stworzyć odpowiednią listę z prezentami o zróżnicowanych cenach.

Przeanalizujcie Wasze potrzeby, zastanówcie się co z pewnością przyda się w Waszym domu. Ważnym jest również przeanalizowanie możliwości finansowych zapraszanych gości i to do nich dostosować listę podarunków.

Jak skonstruować listę?
Sposobów jest wiele – jednym z nich jest wybranie jednego lub kilku sklepów, z których asortymenty odpowiadają Waszemu gustowi. Zakupione przez gości prezenty można pozostawić w sklepach, aby Para Młoda po weselu mogła odebrać je i zawieść do domu. Sporo sklepów umożliwia kupowanie jednego droższego prezentu przez większą liczbę zaproszonych gości. Sklepy, w których możliwe jest stworzenie listy prezentów możemy znaleźć również w internecie. W sieci możemy znaleźć również różnego rodzaju portale, które umożliwiają tworzenie list prezentów w wielu sklepach. W takowej liście widnieje nazwa, zdjęcie, cena oraz link do sklepu, w którym można zrobić dany zakup.

Czasami jednak warto dać się zaskoczyć – gościom należy zostawić poniekąd swobodę, by nie czuli się „osaczeni” i zmuszeni do konkretnych zakupów. Oryginalne prezenty robione przez pomysłowych gości często zaskakują Pary Młode, ale również przynoszą niesamowite wspomnienia.

lista, prezenty, sklepy

Czytaj również

Przeglądaj bazę firm ślubnych

Wybrane opinie