Mazowieckie Targi Ślubne 2015

Mazowieckie Targi Ślubne 2015

22 marca 2015

Zapraszamy na VI edycję Mazowieckich Targów Ślubnych 28 - 29 marca 2015 r. – ZAJAZD DUKAT

W tych dniach odbędzie się coroczna VI już edycja Mazowieckich Targów Ślubnych. Nie zabraknie na niej niczego co potrzebne jest do zorganizowania najważniejszego dnia w życiu jakim jest Ślub i Wesele. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań aby znalazły się tam Firmy i usługodawcy godni polecenia. Przez dwa dni będziemy mogli odwiedzać Targi tym razem w kompleksie zajazdu DUKAT , który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Sochaczewa i Łowicza. Jak co roku Patronat medialny objęło Radio Sochaczew i Tygodnik Echo Powiatu. Pierwszy raz w tej edycji będziemy mieli STUDIO LIVE gdzie w dniach 28-29 marca będziemy niejednokrotnie wchodzili na antenę Radia i relacjonowali na żywo co w danym momencie dzieje się na Targach. W sali weselnej Zajazdu DUKAT zostało przygotowanych ponad 70 miejsc wystawienniczych dla wystawców różnych branż. Nie zabraknie ofert sal weselnych, fotografów, videofilmowców, cateringów, dekoratorów, sukien ślubnych, mody męskiej, jubilerów oraz innych. Na parkingu przed salą będą prezentować się limuzyny, samochody i dorożki ślubne. Nie zabraknie również pokazów organizowanych przez naszych wystawców. Dodatkowo w dniu targów przewidziane są dla odwiedzających specjalne zniżki na wszystkie usługi.

Praktycznie co godzina z Placu Kościuszki w Sochaczewie oraz Starego Rynku w Łowiczu będzie do Państwa dyspozycji jeździł bezpłatny BUS dowożący zainteresowanych na Targi.

Już dziś zaplanuj sobie weekend 28-29 marca na uczestnictwo w tej wyjątkowej imprezie. Każdy odwiedzający po wcześniejszym wrzuceniu kuponu do urny bierze udział w losowaniu wielu cennych nagród w tym nagrody głównej: "Wycieczki do RZYMU z biurem podroży ProTravel z Sochaczewa!”

Jak dojechać do zajazdu DUKAT?

Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

targi, ślubne, sochaczew, wesele

Czytaj również

Przeglądaj bazę firm ślubnych

Wybrane opinie