Wybieranie sukni ślubnej - przyjemność czy koszmar?

Wybieranie sukni ślubnej - przyjemność czy koszmar?

27 lutego 2015

Zakup sukni ślubnej jest zdecydowanie stresującym momentem dla każdej przyszłej Panny Młodej. Emocje i stres wcale nie pomagają w podjęciu słusznej decyzji. Z pewnością będziesz wzruszona, kiedy w końcu znajdziesz tę jedyną!

Na dzień poszukiwań wybierz moment, kiedy nie będziesz miała innych zobowiązań - nie idź tam sama - zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę - najlepiej jedną z nich, maksymalnie dwie. Zbyt duża liczba osób i opinii może tylko zawrócić Ci w głowie i spowodować, że nie zdecydujesz się na żadną kreację.

Być może wcześniej przeglądałaś już inspiracje w internecie, internetowe katalogi salonów ślubnych, strony z sukniami - wtedy decyzja będzie ułatwiona, wiesz czego szukać i idziesz w konkretnym celu. Wybierz salony, które znajdują się w niedalekiej odległości od siebie, ubierz wygodne buty i w drogę. Przygotuj się na kilkugodzinny maraton i monotonne przymierzanie - nie zawsze będzie kolorowo, niekiedy suknie są za duże, za małe, zbyt ciężkie, zbyt długie, lecz nie warto się zrażać. Pewnie niektóre z Panien Młodych (być może nieliczne) znalazły suknię od razu - przymierzając pierwszą - wtedy już wiedziały, że to ta. Być może taką Panną Młodą będziesz również Ty!

Ten dzień to początek drogi - później czeka Cię opłata za suknię, przymiarki, przymiarki i jeszcze raz przymiarki i na końcu zobaczysz tą upragnioną, wymarzoną, jedyną w swoim rodzaju suknię ślubną. Kiedy ją założysz w dniu swojego ślubu z pewnością każdy z gości będzie oczarowany, a Pan Młody nie będzie mógł oderwać od Ciebie oczu.

suknie, ślub, wybieranie

Czytaj również

Przeglądaj bazę firm ślubnych

Wybrane opinie