więcej opcji

Cute Story Fotografia

Twój idealny ślub i wesele
  • Informacje Ślubne informacje
  • Kontakt Kontakt w sprawie ślubu

Opis

Nazywamy się Cute Story Fotografia i zajmujemy się fotografią ślubną. Nie istniejemy na rynku od wielu lat, dzięki czemu mamy świeże spojrzenie i nie działamy szablonowo.

W fotografii reportażowej zawsze działamy na cztery ręce i dwie pary oczu:) A co za tym idzie również na dwa aparaty. Daje to szersze perspektywy - urozmaicone kadry, więcej emocji uwiecznionych na zdjęciach.

Podczas fotografowania Dnia Ślubu staramy się być jak najmniej widoczni. Efektem jest "łapanie" naturalnych emocji, pięknych chwil.

Zawsze jesteśmy elastyczni pod względem czasu naszej pracy. Dla jednych Par Dzień ślubu zaczyna się już od wczesno porannych przygotowań w domu, salonie fryzjerskim czy kosmetycznym, a dla innych fotograf powinien pojawić się dopiero w kościele.
Lubimy rozmawiać z jeszcze narzeczonymi o wszystkich szczegółach ich Wielkiego Dnia. Lubimy też dać się poznać:) Współpraca staje się wtedy łatwiejsza, przyjemniejsza i praktycznie pozbawiona stresu czy niepewności.

Naszą inspiracją jest obecny styl fotografii ślubnej realizowany w Anglii. Uwielbiamy miękkość kadrów, naturalne kolory i edycję, której nie widać na pierwszy rzut oka. Zwracamy uwagę na detale, które często są symbolami Dnia Ślubu, zwracając przy tym uwagę na połączenie kolorów, faktury materiałów.

Cały czas pracujemy nad rozwojem własnych umiejętności, śledzimy pracę osób, uznawanych przez nas za Mistrzów w swoim fachu.

W swojej ofercie mamy przygotowane pakiety, w taki sposób, aby każda przyszła Młoda Para mogła znaleźć idealny układ dla siebie. Służymy też radą i pomocą w tworzeniu nastroju, oryginalnych urozmaiceń zabawy weselnej. Pomysłów nam nie
brakuje!

Wykonujemy sesje narzeczeńskie i plenerowe - w zależności od charakterów Narzeczonych czy Pary Młodej może to być sesja w romantycznym klimacie lub z odrobiną szaleństwa i zabawy.

Na co dzień przebywamy w Inowrocławiu, jednak fotografia ślubna daje nam możliwość bycia w pełni mobilnymi. I co ważne - uwielbiamy podróżować.
Mówiąc krótko - dotrzemy w każde miejsce z naszą wielką misją - pragniemy, aby Dzień Waszego ślubu można było zobaczyć na zdjęciach z naszego reportażu i niemal poczuć klimat tego cudownego dnia!

Ocena

  • Korzystałeś/aś z usług tej firmy? Napisz opinię już dziś.

    Dodaj opinię

Opinie o firmie

Ta firma jeszcze nie ma dodanych opinii.

Dodaj opinię

Wybierz ocenę

  • bardzo dobry

  • dobry

  • neutralny

  • słaby

  • bardzo słaby

Twój adres e-mail (wyłącznie w celu potwierdzenia autentyczności opinii)

Napisz opinię

Czy poleciłbyś tę firmę swoim znajomym?
Loader Weddo.pl